Inwestuj w Maroku

Bezpieczna inwestycja w Maroku, czyli atrakcyjny dom z basenem lub apartament z widokiem na Ocean lub góry. Miejsce na długie wakacje lub na wynajem.

Dom? Miejsce pracy? Wakacyjny Apartament? Inwestycja na wynajem?

W Maroku jest ogromne bogactwo w wyborze nieruchomości.  Pięknie położone luksusowe wille z basenami, domy z ogrodami zamkniętymi na patio (riady),  tradycyjne zamki budowane z gliny (kazby), czy domy z kamienia lub wygodne proste apartamenty w mieście.  Spośród tych wielu ofert, które są dostępne na rynku, wybiorę to,  co Tobie odpowiada.

Zdejmę z Ciebie ciężar związany z całą tutejszą biurokracją i papierami.

Biorę na siebie całą organizację związaną z kupnem danej nieruchomości

Zapraszam do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy.

Co zyskasz inwestując w nieruchomość w Maroko?

Maroko zachwyca piękną i bardzo zróżnicowaną architekturą. 

 Wielu Europejczyków już inwestuje w Maroku. Bo życie w Maroku jest proste! 

To Afryka ale bliska Europy, wygodna w podróżowaniu i w codziennym życiu.

Dlaczego Maroko?

Atrakcyjność Maroka polega na tym, iż jest to Afryka (kolory, słońce, przyroda) a jednoczenie jest w sąsiedztwie Europy . Prosto jest tu funkcjonować. Jest ta sama infrastruktura   (autostrady, kolej, wypożyczalnie samochodów, itp.) bankowość, wiele znanych Ci  zagranicznych firm i supermarketów, które działają na tych zasadach które znasz z Europy.

Z drugiej strony jest to egzotyczny kraj , przyczółek Afryki z którego można robić dalsze wypady  (barwne targi, stare miasta, rękodzieło, wspaniałe i zdrowe jedzenie).

Przede wszystkim jednak to co przyciąga do Maroka to ciepłe słońce i spokojne tempo życia.

Napisz do mnie i porozmawiajmy o Twojej inwestycji:
martyna@martinitours.pl

Dlaczego ja?

Nazywam się Martyna Łukasiak i od 2006 roku żyję w Maroku. Znam dobrze procedury związane z zakupem nieruchomości w Maroku. 

Znam język, lokalne prawo, lokalne zwyczaje. Wiem gdzie warto warto inwestować i dlaczego. Znam ceny. Współpracuje z zaufanymi i sprawdzonymi przeze mnie architektami, notariuszem, prawnikiem.